top of page

PASLAUGOS

VALDYMAS

Milina Outsourcing bendrovė - Ukrainos svetingumo industrijos konsultantų lyderė. Mūsų sukurtas užsakomųjų paslaugų paketas suteiks Jums galimybę pakeisti samdomą vadovaujantį personalą į mūsų konsultantus, kurie sieks iškeltų tikslų ir dirbs sutarčių pagrindu numatytą laiką. Tai leidžia ne tik optimizuoti verslo procesus ir išlaikyti nešališką kontrolę, bet ir sutaupyti biudžeto dalį, skirtą samdomam vadovaujančiam personalui apmokėti.

Siūlome darbuotojų atrankas ir personalo mokymus, o esant poreikiui ir siekiant optimizuoti darbus - nuolatinio personalo gretų papildymą laikinaisiais darbuotojais pagal Personal Plus + programą. Personalo parinkimas ir mokymas atliekamas pagal Šveicarijos Paslaugų Mokyklos specialiai sukurtas programas, kurios yra Šveicariškos kokybės pavyzdys. Personalo kadrų kiekio optimizavimas yra naujas požiūris į žmogiškųjų išteklių planavimą, skirtą viešbučiams ir restoranams, atsižvelgiant į  sezoniškumą, užimtumą, skirtingus klientų srautus ir kitus veiklą įtakojančius faktorius.

PERSONALAS
FINANSAI

Mūsų paslaugos finansų sektoriuje apima finansines ir rinkos apžvalgas bei analitiką. Skaičiavimuose panaudojame ir antrinius viešbučių bei restoranų skaičiavimo rodiklius, todėl galime išanalizuoti gilumines HoReCa rinkos tendencijas. Finansinės analizės apima investicijų memorandumą ir kitus produktus, kurie padeda investuotojams priimti sprendimus dėl vieno ar kito projekto.

RINKODARA

Šiandienos  rinkodaros koncepcija yra glaudžiai susijusi su rinkos pozicionavimu, technologijomis, individualizuotu segmentavimu. Mūsų rinkodaros paslaugų pasiūlymas apima visą rinkodaros personalo optimizavimo (MARKETING 2.0) programą; kūrybinių sprendimų, prisidedančių prie kiekybinių ir kokybinių Jūsų įstaigos augimo rodiklių, plėtrą; atliekama giluminė analizė ir sudaromas  biudžetas; atliekamas suderintų rinkodaros veiksmų įgyvendinimas ir procesų kontrolė.

STANDARTAI

Slapto Svečio (pirkėjo) vizito užsakymas leidžia įvertinti personalo darbo kokybę ir efektyvumą, nustatyti problemines verslo vietas. Vertinimas apima ne tik situacijos analizę, bet ir nustato svečių pasitenkinimo rodiklį. Konsultantai padės jums atrasti kritines pelno rodiklio dedamąsias ir pasiūlys naujas galimybes pajamoms didinti. Remiantis nurodytais poreikiais, vertinimo kriterijai suderinami su kiekvienu klientu individualiai, todėl mūsų Slapto Svečio (pirkėjo) vizito metu jokios svarbios detalės neliks nepastebėtos.

KOMUNIKACIJA

Kartu su Otelier & Restorator, įvairiuose Ukrainos regionuose kelis kartus per metus,  Milina Outsourcing  rengia viešbučių ir restoranų veiklos apmokymus, pavadintus HIF Events. Bendrovė taip pat valdo interneto platformą TrainPRO, kur talpinamos įvairių sričių žinios, pateikiamos auditorijai internetinių kursų pavidalu. Siekiant skatinti srities specialistų dialogą,  Milina Outsourcing taip pat organizuoja įvairius svetingumo specialistų profesionalų susitikimus.

bottom of page