top of page

KLIENTAI

Mums tikrai rūpi mūsų klientai ir jų darbuotojai.

Jų žodžiai yra patikimiausias mūsų įvertinimas.

ATSILIEPIMAI

 

​“2013 m. birželio mėn. Milina Outsourcing konsultantai atliko Slapto Svečio (pirkėjo) vizitus mūsų restoranuose ir viešbučiuose, esančiuose Charkove, Ukraina. Tarp atliktų darbų yra šie: atliekamų darbų ir operacijų auditas bei įvertinimas, pateikiant rekomendacijas dėl visų verslo procesų optimizavimo.

 

Mums pateiktos ataskaitos, paruoštos remiantis vizito rezultatais ir rekomendacijos visiškai atitinka konsultantams iškeltas užduotis dėl tyrimo objekto. Atliktą darbą vertiname kaip aukšto lygio profesionalumo, įdomių sprendimų, kokybės  rodiklius ir visų užduočių įvykdymą.

 

Atsižvelgiant į tai, kad tokio pobūdžio darbas reikalauja lankstumo ir keliami padidinti reikalavimai įvairiems kokybės lygiams, mes norėtume paminėti, kad konsultantai pilnai atitiko mūsų reikalavimus ir pasiūlė optimalius sprendimus pagal mūsų pateiktas užduotis. „First Line Group“ vadovai aukštai vertina Milina Outsourcing komandos darbą ir yra labai dėkingi Lyudmylai Petruk asmeniškai .


Elizabeth Dolyanovska, First Line Group („Pirmos Linijos Grupė“), Charkovas, Ukraina

​“Restorano atidarymas yra didžiulė atsakomybė. Reikia nuveikti tiek daug įvairių darbų!  Vienas pats negali susidoroti su visais procesais. Milina Outsourcing konsultantai atvyko man į pagalbą. Jie tapo ne tik konsultantais, bet ir patikimais patarėjais, kurie padėjo kiekviename mūsų restorano atidarymo žingsnyje.


​​
Toma Baldzhiev, restorano  "In the darkness" („Tamsoje“) savininkė, Lvovas, Ukraina
 

​“Lyudmylos mokymai  "Laiko valdymas" supažindino mūsų darbuotojus su praktiniais metodais, kurie parodo kaip veiksmingai paskirstyti laiką, suteikti teisingus prioritetus darbams, kas yra ypač svarbu mūsų kasdieniame darbe.


​​
Alla Maximenko, "Holding of emotions "!FEST" mokymų centro koordinatorė, Lvovas, Ukraina
 

​“Lyudmyla Petruk – tapo pirmąja mūsų šalies trenere, su kuria mes pradėjome dirbti gana efektyviai. Jos privalumas -  tarptautinės ir nacionalinės patirties derinys , taip pat profesionalus požiūris į kiekvieną detalę. Jos pavyzdžiu turėtų sekti kiekvienas jaunas specialistas.


​​
Andrew Kardash, Galytska Svetingumo mokykla, Lvovas, Ukraina

 

bottom of page