top of page

KONSULTANTAI

Lyudmyla PETRUK, CEO

Lyudmyla PETRUK, CEO

mp@milinaoutsourcing.com +380677222416 +37062669885

Yana KANAFOTSKA, Deputy Director

Yana KANAFOTSKA, Deputy Director

mo@milinaoutsourcing.com +380961777798

Iryna GAPANOVYCH, Marketing & Events

Iryna GAPANOVYCH, Marketing & Events

marketing@milinaoutsourcing.com +380982989009

Yana BOYKO, Sales Manager

Yana BOYKO, Sales Manager

info@milinaoutsourcing.com

Andrew ZHYDYK, Sales Manager

Andrew ZHYDYK, Sales Manager

info@milinaoutsourcing.com

Lyudmyla PETRUK, „Milina Outsourcing“ direktorė

Lyudmyla yra tikra viešbučių verslo entuziastė, besigilinanti  ir sėkmingai pritaikanti pasaulines tendencijas svetingumo industrijoje.  2007 m. Šveicarijos universitete „University Center Cesar Ritz“  baigusi viešbučių ir turizmo vadybos studijas bei gavusi Magistro laipsnį, Lyudmyla toliau sėmėsi praktinių žinių įvairovės ir pasaulinės patirties Europoje ir Azijoje. Plėtodama ir gerindama „Milina Outsourcing“ paslaugas ir sprendimus, Liudmila Petruk savo žiniomis ir įgūdžiais siekia pagerinti svetingumo paslaugų Ukrainoje kokybę. Atsiradus potencialiems klientams, tokias paslaugas ketinama teikti  ir Lietuvoje.  

Yana KANAFOTSKA, paslaugų kokybės standartų konsultantė

 

Yana Kanafotska dirba paslaugų sferoje daugiau nei  10 metų. Daugiausia koncentruojasi  į klientų aptarnavimo tobulinimo ir verslo plėtros kryptis. Turi strateginio planavimo ir konsultavimo, paslaugų kokybės gerinimo mokymų tarptautinę patirtį.  Pagrindinis Janos profesinis tikslas - paslaugų kokybės gerinimas.

Iryna GAPANOVYCH, rinkodaros, ryšių su visuomene kūrimo konsultantė

 

Irynos veikla pasižymi labai kūrybingais sprendimais. Ji užsiima renginių organizavimu ir vadyba, ryšiais su visuomene, pristato rinkodaros ir darbuotojų motyvavimo mokymus. Svetingumo industrijos srityje Irina dirba daugiau nei 8 metus. Jos profesiniai įgūdžiai pagelbėjo sėkmingai pradėti ir išvystyti dviejų naujų viešbučių projektus. Iryna gilinosi į darbo ypatumus trijuose viešbučiuose, užimdama skirtingas pareigas, taip pat turi patirties naktinių klubų žinomumo skatinime.

Andrew ZHYDYK, pardavimų vadybininkas

 

Pardavimo srityje dirba nuo 2007 m. Andrew dirbo su geriausiais Vakarų Ukrainos restoranais  ir viešbučiais. Turi patirtį sukurti  ir startuoti objektus „nuo nulio“.  Andrew yra savo srities specialistas, kuris kuria santykius,  grindžiamus pasitikėjimu ir patikimumu.

Yana BOYKO, pardavimų vadybininkė

 

Dirba viešbučių ir restoranų srityje dar neilgą laiką, tačiau tai – privalumas, leidžiantis jai matyti klasikinius įprastus klausimus  "šviežia akimi" ir nestandartiniu kūrybišku požiūriu. Savo darbe Jana sujungia tradicijas ir meną, operatyvinę veiklą ir rinkodaros patirtis, paslaugų filosofiją ir galimo rinkos formavimo koncepciją.  Jana žino, kaip laimėti rimtą konkurenciją ir yra sukaupus puikią patirtį.

bottom of page